"> Fiat Spider Polska :: Zobacz temat - Rozszerzenie zakresu dzia?alno?ci :)

PORTAL
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI
                    DOWNLOAD

Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Rozszerzenie zakresu dzia?alno?ci :)
Autor Wiadomość

Ryszard 
Hrabia

Wysłany: 2018-02-14, 14:58   Rozszerzenie zakresu dzia?alno?ci :)

Czo?em,

Jestem do?? nowy na forum, ale chcia?em nie?miale wyj?? z propozycj? rozszerzenia zakresu naszego forum o inne fiaty z epoki.

Sk?d taki pomys??
Od wielu lat jestem równie? cz??ci? forum capri.pl. Pocz?tkowo forum zrzesza?o jedynie w?a?cicieli fordów Capri. Obecnie dotyczy praktycznie ka?dego starego forda sprzed 1980r. Jakie s? zalety?
- bardzo du?a baza cz??ci i wiedzy gdzie je zdoby?. Wiele podzespo?ów pasuje do wielu modeli. Tak samo przecie? jest z fiatami.
- bardzo du?a baza cz?onków a co za tym idzie wi?ksze mo?liwo?ci wsparcia w wiedz?, dzia?alno?? warsztatow?, pomoc w transporcie itd...
- bardzo dobra wiedza na tematy prawne dot. starych aut. Du?y klub ma super zni?ki na ubezpieczenia czy cz??ci w specjalistycznych sklepach. Zalet jest du?o wi?cej, ale nie ma sensu pisa? elaboratu.

Pytanie "kogo zaprosi? do kó?eczka"?
Widzia? bym tu wszystkie fiaty i w?oskie auta, które maj? wspólne podzespo?y ze spiderami lub ??czy je podobny klimat czyli 131, 132, 124 (wszystkie budy), Alfa Spider... kurcze mo?e i ?ad? tu doda??

Dajcie zna? co s?dzicie o tym pomy?le? Jakie auta by?cie widzieli w grupie? Ciekawe co na to nasi moderatorzy? nie znam si? na prowadzeniu forum. Pytanie czy to oznacza wi?cej pracy i wi?ksze koszta? To te? trzeba wzi?? pod uwag?.

Pozdrawiam
RR

mes 

Wysłany: 2018-02-14, 19:46   

Bardzo dobry pomys? :) Przede wszystkim do mnie przemawia wi?ksza liczba osób- wi?ksza baza wiedzy.

!auto-matic 
dohc

Wysłany: 2018-02-15, 07:45   

Forum fiata 132/argenty w zasadzie jest puste 4-5 ludzi napisze co? towarzyskiego w miesi?cu albo wcale , co do 131 obawiam si? ?e to samo , co do ?ady ... towarzystwo jest ,,okopane'' w swoich pozycjach i zapewne si? nie rusz?...
Obserwowa?em scalanie i dzia?anie takiego forum i dobrze si? to nie sko?czy?o.
Du?o ludzi - du?o ?ali i problemów - by?em moderatorem techniki a sporo g?upot si? nasprz?ta?em...
Tu jest mi?o i towarzystwo jest na poziomie ! A administrator prawie nie wyczuwalny dzia?a jak neurochirurg delikatnie - co wi?cej chcie? ???
klub wielu fiatów
motonews i jego fora i kluby
klub 132/argenta

andreoz 
Administrator

Wysłany: 2018-02-19, 09:56   

Witam
Hrabia???Mia?e? czarne Capri z tego co pami?tam?Ja te? od X lat na capri.pl. Oczywi?cie te? mia?em Capri ale Spider wygra?:)

Ju? teraz przyjmujemy w szeregi ludzi z 850-tk?:)jednak w tamtym dziale naprawd? nic si? nie dzieje:)

Je?eli znacie kogo? od 131/132/ Alfa Spider/ a nawet nowych Fiatów Spider ( a cooo:) )to zapraszajcie na forum zobaczymy czy kto? jest ch?tny. Jak b?dzie kilku to wyskrobi? dzia? dla nich:)Nie ma problemu.
Obawiam si? jednak ?e jak to przedmówca ?wietnie okre?li?, ka?dy ju? okopa? si? w swoich bunkrach i ci??ko mu b?dzie zmieni? barwy klubowe:)
Robi? co mog? aby pozyska? nowych ludzi mamy FB, Instagrama narz?dzia które dzi? s? obowi?zkowe przy promocji klubu/ strony:)
Auto -matic dzi?ki za s?owa uznania, staram si? nie psu? co dobrze dzia?a:)Jednak konstruktywna krytyka zawsze mile widziana:)
o/______\o
(_)<___>(_)

jackal 
Jackal

Wysłany: 2018-02-20, 13:01   

i mo?e w ko?cu i jaki? ma?y spot wspólny si? wymy?li ? w tym roku ?

mes 

Wysłany: 2018-02-20, 19:19   

Optymistycznie to mo?e za dwa miesi?ce wyjad? swoim. W niedalekiej przesz?o?ci by?y jakie? spoty zwi?zane z cz?onkami tego forum?

andreoz 
Administrator

Wysłany: 2018-02-21, 04:59   

Nigdy sie nie udalo;)Tylko z Jackalem udalo mi sie zaliczyc mini spota jak bylem w jego rejonie. A On nawet nie raczyl Spiderem przyjechac;)))))) jakims kwadratowym przyjechal......skandal;))))
o/______\o
(_)<___>(_)

jackal 
Jackal

Wysłany: 2018-02-21, 12:19   

no ta jasne bo za ka?dym razem mam co? inne pod r?k? nie spidera :) a po za tym teraz te? pewnie przyjad? czym? innymmm heheheh :) jak zwykle ale nie przeszkadza mi to w niczym :) byle si? z krzykn??

Odpowiedz do tematu