"> Fiat Spider Polska :: Zobacz temat - Fiat Spider / Triumph Spitfire :)
 
                                     PORTAL
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI
                    DOWNLOAD

 Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Fiat Spider / Triumph Spitfire :)
Autor Wiadomość

cza_wos 

Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 2
Skąd: Poznań

Wysłany: 2015-02-19, 19:57   Fiat Spider / Triumph Spitfire :)

Witajcie, jestem tu nowy i chciałbym Was zapytać (mam nadzieję, zę sie naraże takim tematem ;) co sądzicie o tych dwóch autach.. Zastanawiam się nad zakupem jednego z nich.. Pod względem wizualnym odrobinę bardziej podoba mi się Triumph.. ale zastanawia mnie jak wygląda sprawa z naprawami, dostępnością części itp. Na korzyść Fiata przemawia kanapa, która chociaż mała to chyba jednak "coś" jest w stanie pomieścić.. Chciałbym też zapytać czy Waszym zdaniem lepiej jest szukać auta u nas w kraju czy może zlecić komuś sprowadzenie??
To przykłądowe dwa ogłoszenie... proszę Was o fachowe opinie..;)

http://otomoto.pl/fiat-in...-C35897161.html

http://www.autoscout24.pl...0000000&asrc=st|fs

Pozdrawiam!
 
 

kacperix 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 148
Skąd: DW

Wysłany: 2015-02-19, 23:24   

nie wiem czy widziałeś jeździłeś spiderem i spitfirem? jak sie przejedziesz to wybór będzie prosty..
jeśli chodzi o "utrzymanie" to również rozsądniej i lżej dla kieszeni będzie z fiatem..
_________________
każda wydana złotówka na auto to dobrze wydana złotówka...
 
 

andreoz 
Administrator


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 1536
Skąd: Nienadówka

Wysłany: 2015-02-20, 19:10   

Witam
Pare lat temu jak szukalem nastepcy Forda Capri bralem pod uwage wlasnie Triumpha, Spitfire MG B no i Spidera:) Pojezdzilem, poogladalem i pierwszy odpadl MGB ale to chyba ze wzgledu na stylistyke wnetrza ktore wg mnie jest poprostu brzydkie;)Spitfire byl mocnym konkurenem bo zawsze chcialem miec auto na ramie;) Stylistyka tutaj byla dosyc mocnym punktem bo i Trumpha i Spidera projektowal Wloch;)Podobalo mi sie takie skladanie auta z klockow;) Sciagasz bude zostaje rama, idealny dostep do wszystkiego;)Komora silnika ???.......bajeczny dostep do wszystkiego, caly silnik na wierzchu:) Jednak dostep do czesci?Hmmm zoztaje raczej tylko UK , wiem ze do tego auta wszystko tam maja ale...... . Wygral jednak Spider, jako calosc, karoseria poprostu bajka ( nawet jak auto ma rozlozony dach nadal wyglada rewelacyjnie- czego nie mozna powiedziec o dwoch pozostalych)Wnetrze .....rewelacja, kanapa z tylu ( tylko dla dzieci ale jest:), silniki........konkurencja z Wysp nie dorastala Spiderowi:)Dostep do czesci?nie ma co porownywac do Fiata z mechaniki czy silnika znajdziesz prawie wszystko w naszych sklepach motoryzacyjnych. Blachy raczej tylko Niemcy, Austria czy USA. Wybor nzlezy do Ciebie.....:)Muszisz sam pojezdzic i pomacac oby dwa;)
_________________
Pozdro
Andreoz
Fiat 124 Spider/2.0/1981r.
o/______\o
(_)<___>(_)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 Fiat Spider Polska

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group  template created by

szpak modified by Andreoz. Copyright Andreoz 2010-2023  

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 24