"> Fiat Spider Polska :: Zobacz temat - Wspólne garażowanie
 
                                     PORTAL
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI
                    DOWNLOAD

 Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Wspólne garażowanie
Autor Wiadomość

Rafal 

Wiek: 41
Dołączył: 02 Gru 2013
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

Wysłany: 2015-02-03, 17:16   Wspólne garażowanie

Witam Wszystkich.

Stałem się szczęśliwym posiadaczem Fiata 126p 1977r. (od dawna o tym marzyłem), a nie jest on moim pierwszym kolekcjonerskim samochodem.
Posiadam również perełkę Fiat 124 Spider 1977r. oraz Jeep Cherokee XJ Laredo 1991r. (aktualnie gruntownie odrestaurowywany).
Oczywiście jak podejrzewam większość z Was, borykam się z problemem garażowania moich cudeniek.
Jeden samochód stoi u moich rodziców (kosztem samochodu mojej mamy), drugiego aktualnie garażuje u pewnego kolekcjonera samochodów milicyjnych
na kaszubach, trzeci - Jeepek mieszka sobie u mechanika, gdzie trwają właśnie prace przywracające mu życie.
Ponieważ moja/wasza choroba jest bardzo zaraźliwa, również szwagier zakupił kolekcjonerskiego Jaguara.
Często zastanawiałem się jak co tu zrobić aby wszystkie te samochody mieć w jednym miejscu, żeby w każdej chwili można na nie spojrzeć, czasem
usiąść, uruchomić silnik... może nawoskować, zawsze jest coś do zrobienia.
No i do rzeczy..... Wyobraźcie sobie miejsce, halę zaadaptowaną na potrzeby "garażowe". Miejsca parkingowego na kilkanaście/kilkadziesiąt samochodów,
w tym również stanowisko w którym możemy przeprowadzić drobne (może i czasem grubsze) naprawy. Nie powinno także zabraknąć kącika w ktorym możemy umyć
naszego klasyka.
Piszę ten post, ponieważ poszukuję osób chętnych uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Planuję zrzeszyć grupę chętnych osób do "zrzutki" na wynajem
takiego obiektu. Całość można obrać w jakąś formę prawną, coś na wzór stowarzyszenia itp. Biorąc pod uwagę ceny wynajmu nieruchomości przemysłowych,
wydaje mi się że kwota 100-150zł od samochodu była by jak najbardziej realna i wystarczająca. I zaznaczam, że nie mam zamiaru traktować tego jako
kolejne źródło dochodu, a tylko jako ideologiczny, samowystarczalny ruch zrzeszający pasjonatów motoryzacji.
Oczywiście całość musi być monitorowana i posiadać alarm oraz ochronę. Tutaj koszta instalacji i uruchomienia biorę na siebie.
Czekam na wasze opinie.

pozdrawiam
Rafał Nowicki
rafal.nowicki@foldruk.net
 
 

Rafal 

Wiek: 41
Dołączył: 02 Gru 2013
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

Wysłany: 2015-02-03, 17:37   

http://otodom.pl/hala-mag...id29186693.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 Fiat Spider Polska

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group  template created by

szpak modified by Andreoz. Copyright Andreoz 2010-2023  

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 24