"> Fiat Spider Polska :: Zobacz temat - Zainteresowani sportem ?
 
                                     PORTAL
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI
                    DOWNLOAD

 Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Zainteresowani sportem ?
Autor Wiadomość

miro-1980 

Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 55
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2014-12-07, 17:23   Zainteresowani sportem ?

Koleżnki i koledzy,

Chciałbym zapytać lle osób z Was posiada (aktualne lub wygasłe) licencje sportowe jakiegokolwiek stopnia i lub jest zainteresowanych ich uzyskaniem by uczestniczyć w rajdach samochodów historycznych w.g. zupełnie nowych zasad (generalnie wg. załącznikia K do MKS oraz zasad okereślonych w regulaminie FIA Historic Rally Championship).

Zaczyna się coś dziać w tym temacie i poszukuje ew. chętnych ze środowiska miłosików spiderów.

U W A G A !

To nie jest dla każdego bo wymaga prawdziwego zacięcia sportowego oraz wyłożenia trochę grosza (średnio kilkanaście tysięcy złotych) , przede wszystkim na:

1/ dostosowania auta do sportu
2/ osobistege wyposażenie bezpieczeństwa (np. kombninezon, kask, etc)

oraz poświęcenia trogę czasu na uzyskanie uprawnień sportowtych (podstawowa licencja).

Ale za to gwarantuje , że jak ktoś zacznie to robić to już zostanie w tym na stałe.

Podobnie jak z bakcylem spidera - jak sie zacznie to już jest nieueczalne.

Tej zabawy nie da sie porównac z niczym innym - pełen odlot ( a wielu mówi nawet , że to lepsze niż seks!! :-) )


Kolegów i koleżanki , które wyrażą takie zainteresowanie proszę o kontakt via pm.


Pozdrawiam


M
Ostatnio zmieniony przez miro-1980 2014-12-07, 23:50, w całości zmieniany 2 razy  
 
 

andreoz 
Administrator


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 1535
Skąd: Nienadówka

Wysłany: 2014-12-07, 23:15   

Nooo super sprawa:) Tym bardziej jak " przewodnikiem" ma byc ktos TAKI jak Ty?:) Zrobilem mamy wywiad i na Twojej stronie i w gazecie ktora podeslales......nooo robi wrazenie:)
Niestety ja jeszcze (na razie:)) )bardziej taki" bulwarowy" Spiderowiec jestem niz "sportowy"....:)))
Ale moze ktos?:)
_________________
Pozdro
Andreoz
Fiat 124 Spider/2.0/1981r.
o/______\o
(_)<___>(_)
 
 
 

miro-1980 

Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 55
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2014-12-07, 23:49   

No Kolego,

A ja myslałem ,że Ty będziesz pierwszy.

Spróbój, a już wsiąkniesz.... :mrgreen:

Wystarczy raz pojechać na KJS albo nawet na jakiś Track day ... żadnych wymogów, żaden koszt a zabawa jak cholera .... , tyle że na tym jednym razie się na pewno nie skończy ....
To jest jak narkotyk ...

No jak ... a może ?

M

Może ktoś z naszych ma Abartha , a wtedy to już prawie obowiązek. Poza tym Abarth -bulwarowy lanser - to wprost nie wypada ... :-(
 
 

kacperix 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 148
Skąd: DW

Wysłany: 2014-12-08, 09:14   

kilka razy brałem udział w róznych kjsach I próbach sportkowych typu time attack czy 1/4 mili , nawet jakieś puchary w domu stoją.. niestety wiem z doświadczenia że jest to zabawa dla wąskiego grona osób ze względu na koszty. Z własnej kieszeni cieżko to finansować a o sponsora niestety badzo trudno... koszty które podałeś są na prawde minimalne kilkanaście tysięcy to raczej na porządne przygotowanie auta typu "seicento" do kilku startów w sezonie. wraz z budżetem startowym.. niestety budżet w przypadku aut szczególnie historycznych aby je przystosować do sportu to znacznie większe koszty...
_________________
każda wydana złotówka na auto to dobrze wydana złotówka...
 
 

carlos 

Wiek: 60
Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 25
Skąd: Poznań

Wysłany: 2014-12-09, 21:25   

W motosporcie katowałem Trabanty ... Spidera mi szkoda ;-)
 
 

Janusz 
Piccola Ferrari


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 540
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2014-12-18, 20:43   

Można się niedrogo bawić w classic auto cup. Przejeździłem właśnie sezon 2014. Jechałem 4 z 5 imprez i mam jako debiutant 2 pucharki- za imprezę i za sezon generalnie w klasie grupa I "oldtimer classic". 300 pln za imprezę i wystarczy mieć homologowany kask. Auta seryjne, dopuszczalne wszystkie opony z drogową homologacją. Moja jedyna modyfikacja to zawieszenie spax, warte każdego zapłaconego funta.
Oczywiście to nie osiągnięcia sportowe, ale za taką cenę zabawa jest doskonała. Już się szykuję do następnego sezonu.
A poważniejsze rzeczy to budowa auta w specyfikacji, jakieś własne kosztowne pomysły na wynik i licencja. Chciałbym, ale czas i "czas" nie pozwoli.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 Fiat Spider Polska

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group  template created by

szpak modified by Andreoz. Copyright Andreoz 2010-2023  

Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 25