"> Fiat Spider Polska :: Zobacz temat - Zleciał roczek
 
                                     PORTAL
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI
                    DOWNLOAD

 Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Zleciał roczek
Autor Wiadomość

andreoz 
Administrator


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 1536
Skąd: Nienadówka

Wysłany: 2011-12-30, 13:30   Zleciał roczek

Witam
No i zleciał kolejny roczek:) Nasza działalność trwa już prawie 1.5 roku :)). Rok 2011 był rokiem dużych zmian na naszym forum:) Najważniejszą zmianą jaka weszła w życie była zmiana serwera (na płatny), co wszystkim wyszło na dobre, skończyły się przestoje i problemy z połączeniem:)Nasze forum bez problemu można znaleźć poprzez google ,baaa po wpisaniu frazy "Fiat Spider" jesteśmy na pierwszej stronie, baaaaa nieraz nawet jesteśmy pierwszym linkiem na pierwszej stronie:))))Przez ten rok liczba użytkowników niemal się potroiła, wiem wiem nie wszyscy biorą aktywny udział, nie wszyscy piszą posty.... . Jednak codziennie jest spora liczba "gości" którzy czytają najbardziej chyba ciekawy dział jakim jest dział "NASZE SAMOCHODY" na który można wejść bez logowania:)). Chyba muszę to zmienić żeby każdy czytający musiał się zalogować........od razu statystyki się poprawią:)No i w końcu pojawiają się pierwsze nasze "gadżety" w postaci koszulek, które w każdej chwili można zamówić.Ojj to był dobry rok:) Co przyniesie 2012? Może w końcu jakiś zlot się wyklaruje?:)Może liczba użytkowników "dobije" do liczy 150?:)........hmmmm takie tam noworoczne plany:)
Wszystkiego najlepszego i do siego roku:)))
_________________
Pozdro
Andreoz
Fiat 124 Spider/2.0/1981r.
o/______\o
(_)<___>(_)
 
 
 

Elert 


Wiek: 54
Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 88
Skąd: Warszawa/Kraków

Wysłany: 2011-12-30, 16:56   

To ja w tym duchu, życzę kolejnego tak udanego roku, dalszego wzrostu tak liczby użytkowników forum jak i właścicieli przepięknych Spiderów :-) I żeby nam się udał pierwszy zlot spiderowców w przyszlym roku ! Pozdrawiam Wszystkich sylwestrowo i noworocznie. Mariusz
 
 

jackal 
Jackal


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 1074
Skąd: nowy sacz

Wysłany: 2011-12-31, 10:01   

Ja też się przyłączam do życzeń :) nowe osoby przybywają , stali bywalcy się produkują :) jak na razie aktywność w kierunku zlotu , nawet małego spotkania celem wykonania ---- posiłku typu baranek z rożen--- dobrej jakości chmiel ----nie którzy ( herbatka ) , obgadania i wspólnego szlifa ---- TEMAT ZEROWY----- padały już parę razy propozycje z mojej strony niestety jestem z samego południa jak pisałem i nie wszyscy są w stanie dojechać do mnie , zresztą samemu ciężko zorganizować taką imprezę ale razem wiadomo ---- tu napisze z góry trza chęci -------------pozdrawiam zapraszam do konkretnej dyskusji ----------------------------------WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA NASZEGO KOLEGI ADMINA ANDREOZ BEZ NIEGO W POLSCE FIAT SPIDER POLSKA BY NIE ISTNIAŁ----------------------------------------------------------------------------------------- :mrgreen:
_________________
www.andyspiders.pl
 
 
 

ortos 


Wiek: 54
Dołączył: 02 Wrz 2010
Posty: 142
Skąd: Wrocław

Wysłany: 2012-01-01, 17:52   

i ja się cieszę :)
_________________
pozdr...
ortos
 
 

Janusz 
Piccola Ferrari


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 540
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2012-01-02, 22:04   

jackal napisał/a:
WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA NASZEGO KOLEGI ADMINA ANDREOZ BEZ NIEGO W POLSCE FIAT SPIDER POLSKA BY NIE ISTNIAŁ

Łubu dubu niech żyje nam Prezes naszego klubu, to pisałem ja, Janusz, użytkownik.

Gratuluję pomysłu, wytrwałości i życzę rozwoju.
A spoty---- będą, będą. Może na wiosnę???
 
 

MarioUtd 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 180
Skąd: Gdańsk/Trójmiasto

Wysłany: 2012-01-04, 14:44   

Dzięki takiemu Forum człowiek cieszy sie bardziej swoim autem:) Przy okazji dzięki Jackalowi za pomoc przyz częściach i silniku. A co do spotkania to wiadomo - Polska to duży kraj, na południe z Gdańska za daleko ale jeśli już byłby pomysł spotkania się np. na Mazurach, to co innego. Jest jeszcze jeden pomysł. Np. aby uczcic 2 lecie forum moglibyśmy się wybrać w tegoroczne wakacje na jakiś dłuższy, nawet tygodniowy rajd. Na to bym znalazł czas i chęci aby spderkami wybrać się na przykład do Petersburga albo do Odessy. Tam paliwko tanie, a drogi proste i gładkie. Nic tylko jechać Spiderkiem w długim korowodzie... Ale bez Jackala bym sie nie wybrał, bo kto nam naprawi auta jak nawalą, hehehehe? Chyba, że do serwisu Łady podjedziemy.
 
 

jackal 
Jackal


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 1074
Skąd: nowy sacz

Wysłany: 2012-01-04, 16:12   

Miło mi ;) ale chyba przecenia się moje możliwości, mazury nie zle :) Odessa tez fajnie. czekam na wiecej zainteresowania tematem spotkania ;)
_________________
www.andyspiders.pl
 
 
 

MarioUtd 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 180
Skąd: Gdańsk/Trójmiasto

Wysłany: 2012-01-04, 16:27   

To ja juz tak bardziej konretnie. W czerwcu chcemy z sąsiadem zrobić taki rajd z Gdańska przez Kaliningrad, Wilno, Talin, Pterersburg a później wrócić przez Szwecję i Danię z powrotem. Koszty sa niewielkie jak na tak długa podróż - paliwko 2,50 PLN/l (jak weźmiemy duże kanistry, hehehe), noclegi od 50 PLN/noc (zrobiłem podobny raj w zeszłym roku ale Avantime'em). Miasta zajefajne, ale trzeba na to tydzień minimum poswięcić albo i dwa. Nie każdy może, bo praca, rodzina, ja to rozumiem. Poza tym długa trasa może wykończyć w małym cabrio. Więc dlatego można coś zaproponować skromniejszego po Polsce. Byle sie w jakiś punkcie spotkać i dalej ruszyć razem. To bardziej ekstycujące niż jedno popołudnie na jakimś parkingu albo jeden nocleg na mazurach. Taka moja propozycja.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 Fiat Spider Polska

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group  template created by

szpak modified by Andreoz. Copyright Andreoz 2010-2023  

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 25