"> Fiat Spider Polska :: Zobacz temat - Zlot Mi?osników W?oskiej Motoryzacji - ForzaItalia 2011

PORTAL
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI
                    DOWNLOAD

Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Zlot Mi?osników W?oskiej Motoryzacji - ForzaItalia 2011
Autor Wiadomość

BladeRunner 
Makaroniarz

Wysłany: 2011-07-08, 12:49   Zlot Mi?osników W?oskiej Motoryzacji - ForzaItalia 2011

Klub Mi?o?ników W?oskiej Motoryzacji ForzaItalia.pl organizuje zlot pasjonatów my?li technicznej, designu, kultury i smaków rodem ze s?onecznej Italii. Wydarzenie to b?dzie mia?o miejsce w dniach 10-11 wrze?nia 2011 w Pa?acu w Oborach (podwarszawski Konstancin-Jeziorna).

Czerpi?c do?wiadczenia z corocznych imprez organizowanych wcze?niej przez ForzaItalia.pl na go?cinnych terenach Muzeum Motoryzacji w warszawskiej Fabryce Norblina, wspó?organizacji z Automobilklubem Polski zesz?orocznego Zlotu Gwia?dzistego na Lotnisku Bemowo, Klub proponuje spotkanie w nowej, oryginalnej i ciekawej formule.

Wybór miejsca nie jest przypadkowy. Obiekt, si?gaj?cy swoj? histori? XVII wieku, charakteryzuje si? niezwyk?ym urokiem, który pomo?e wytworzy? odpowiedni? atmosfer? imprezy, za? architektura tej rezydencji b?dzie, w naszym przekonaniu, doskona?ym t?em dla klasycznych, w?oskich pojazdów uczestnicz?cych w zlocie.

Dla w?a?cicieli wspó?czesnych maszyn dost?pny b?dzie obszerny parking na oko?o 250 samochodów.

W samym pa?acu dost?pnych b?dzie 50 miejsc noclegowych, a przez ca?y czas dzia?a? b?dzie restauracja serwuj?ca smaczne posi?ki.

W programie zlotu przewidziane s? m.in. liczne wyk?ady i prelekcje, konkurs elegancji, wytworna kolacja – oczywi?cie w stylu po?udniowym. Wszystko to odb?dzie si? w s?onecznym, radosnym, w?oskim uj?ciu. Najwa?niejsz? atrakcj? b?dzie jednak mo?liwo?? spotkania i mi?ego sp?dzenia czasu z innymi pasjonatami, bo najwi?ksz? warto?ci? klubu s? ludzie.

Zach?camy do zaplanowania wrze?niowego weekendu ju? dzi?. My postaramy si? by atrakcji nie zabrak?o!

Zapraszamy do odwiedzenia strony zlotu: Zlot ForzaItalia 2011

Marcin - "BladeRunner"
F**k It's A Turbo Punto GT

andreoz 
Administrator

Wysłany: 2011-07-08, 15:57   

Witam
Impreza wpisana do kalendarza imprez na pierwszej stronie:)Dzi?ki za info:)!
o/______\o
(_)<___>(_)

Janusz 
Piccola Ferrari

Wysłany: 2011-07-10, 12:30   

Ja si? wybieram.

ortos 

Wysłany: 2011-07-14, 13:38   

I ja si? wybieram...
Tylko jeszcze nie wiem czym

Janusz 
Piccola Ferrari

Wysłany: 2011-07-15, 22:47   

fajnie, wreszcie si? spotkamy :lol: .
a najlepiej przyjed? wszystkim co masz, ch?tnie poogladam.

BladeRunner 
Makaroniarz

Wysłany: 2011-07-20, 08:09   

No dobrze :) Ruszy?y zapisy i s? one dost?pne na stronie:
http://2011.forzaitalia.pl/index.php/zapisy/" target="_blank" target="_blank

Serdecznie polecam zapisanie si? wcze?niej, a nie z "partyzanta" w dniu imprezy. Dlaczego? Pomimo ?e jest dro?ej w cenie pakietu startowego s? gad?ety.

Informacje dla zainteresowanych:

Potwierdzeniem uczestnictwa w zlocie jest wype?nienie formularza oraz dokonanie wp?aty na konto za wybrane opcje. Pe?en pakiet zlotowy, udzia? w kolacji oraz noclegi musz? by? op?acone z góry.

W sk?ad pe?nego pakietu zlotowego wchodz?:

identyfikatory (dla 2 osób)
materia?y od sponsorów
unikalna pami?tka zlotu
numer startowy
pami?tkowa naklejka
Op?ata zlotowa dla samochodu wynosi 50 PLN, dla motocykla lub skutera 30 PLN.

Mo?liwy jest tak?e wjazd bez wykupienia pe?nego pakietu. Op?ata wynosi 10 PLN. W tej opcji za?oga otrzyma wy??cznie numer startowy.

Klub, który stawi si? najliczniej na zlocie nagrodzimy specjalnie! Je?eli brakuje Twojego klubu na li?cie napisz do nas – dodamy.

Liczba noclegów jest ograniczona! Decyduje kolejno?? zapisów i wp?at.

W formularzu prosz? o deklaracj? wybranych opcji ?ywieniowych. Obiady b?d? dost?pne w formie ciep?ego dania (w klimacie w?oskim, jarskie równie? dost?pne) oraz sa?atki i napoju. Wieczorna kolacja obejmuje bufet (ciep?y/zimny) w klimacie w?oskim oraz lampk? wina na wej?ciu.

Na miejscu b?dzie mo?na dokupic kaw? i napoje w bardzo atrakcyjnych cenach. Po po?udniu b?dzie czynny tak?e grill.

Wp?aty powinny by? kierowane na numer konta, którzy zostanie przys?any wraz z potwierdzeniem przyj?cia zapisu. Prosimy o podawanie poprawnych danych kontaktowych!

Pytania ? W?tpliwo?ci ? Prosz? kierowa? na email kontaktowy: zlot@forzaitalia.pl

Marcin - "BladeRunner"

BladeRunner 
Makaroniarz

Wysłany: 2011-07-20, 13:52   

Przygotowujemy dla uczestników krótki rajd turystyczny malowniczymi drogami okolic gminy Konstancin Jeziorna. Jest to propozycja dla osób, które oprócz uczestnictwa w pikniku motoryzacyjnym chcia?yby tak?e aktywniej sp?dzi? czas zlotu.
Zabawa b?dzie polega? na przejechaniu wyznaczonej trasy wed?ug wskazówek nawigacyjnych, tzw. itinerera. W poszczególnych punktach trasy b?d? do rozwi?zania zadania oraz zestawy pyta?.
Rywalizacja nie odbywa si? na czas! Na przejechanie ca?ej trasy szacujemy ok 3-4 godzin. D?ugo?? trasy to ok 80km, drogami asfaltowymi.
Start i meta rajdu odb?d? si? na terenie pa?acu.

Marcin - "BladeRunner"

BladeRunner 
Makaroniarz

Wysłany: 2011-07-27, 08:46   

Dla zainteresowanych - pierwsza z ciekawych nagród

Marcin - "BladeRunner"

BladeRunner 
Makaroniarz

Wysłany: 2011-08-05, 10:27   

Do zlotu pozosta?o 35 dni!

Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji oraz du?o ciekawych nagród, a to jeszcze nie wszystko! Nie zwlekajcie z zapisami do ostatniego momentu! Je?eli nawet planujecie pojawi? si? tylko na moment i skorzysta? z podstawowej opcji, wysy?ajcie swoje zg?oszenia, znacznie u?atwi nam to planowanie wydarzenia.

Jednocze?nie zaznaczamy, ?e aby otrzyma? unikaln? pami?tk? zlotow? nale?y si? zapisa? i op?aci? udzia? do 18 sierpnia! Zapisuj?c si? po tym terminie nie macie pewno?ci czy otrzymacie pami?tk? zlotu!

Wszystkie szczegó?y znajdziecie oczywi?cie na stronie zlotu:
http://2011.forzaitalia.pl

Marcin - "BladeRunner"

Elert 

Wysłany: 2011-08-25, 19:57   

Ja te? si? wybior?, ale nie wiem czy Fiacikiem. (b?d? go mia? dopiero 2 dni przed zlotem, i to w stanie przedrenowacyjnym.

MarioUtd 

Wysłany: 2011-09-03, 10:26   

No ja niestety si? nie za?api?. Du?o zosta?o jeszcze do roboty. Wydech zdj?ty, silnik w kawa?kach, wa? korbowy do zdj?cia no i musz? przeprowadzi? na nowo przewody paliwowe bo jaki? artysta je k?ad?;) To do zobaczenia w przysz?ym roku, chyba, ?e sami co? wykombunujemy. Mia?em pomys? wspólnego rajdu np. do Wilna albo do Sankt Petersburga (paliwko za 2,50, noclegi w samym centrum za 60 PLN). D?uga trasa i nie wiem, czy g?upot nie gadam ale jaki? pomys? to jest. Pozdrawienia z Trójmiasta!

ortos 

Wysłany: 2011-09-03, 11:37   

Kto b?dzie reprezentowa? Fiat Spider Polska?

ps.
ja mam nadziej?, ?e tak :)

KTO JESZCZE?

andreoz 
Administrator

Wysłany: 2011-09-03, 21:47   

Witam
No w?asnie mamy jak?? reprezentacj??:)
o/______\o
(_)<___>(_)

maro 

Wysłany: 2011-09-06, 14:33   

Czesc,
Ja sie zapisalem i wybieram sie w sobote z synkiem. Zeby tylko ladna pogoda byla.

jackal 
Jackal

Wysłany: 2011-09-06, 15:33   

pozdrawiam ekip? wyjazdow? szkoda ze nie pojad? ale Faker See teraz w Austrii i tam p?dz? mi?ej imprezki ;)

Odpowiedz do tematu