"> Fiat Spider Polska :: Zobacz temat - Zlot Miłosników Włoskiej Motoryzacji - ForzaItalia 2011
 
                                     PORTAL
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI
                    DOWNLOAD

 Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Zlot Miłosników Włoskiej Motoryzacji - ForzaItalia 2011
Autor Wiadomość

BladeRunner 
Makaroniarz


Wiek: 44
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 31
Skąd: Warszawa

  Wysłany: 2011-07-08, 11:49   Zlot Miłosników Włoskiej Motoryzacji - ForzaItalia 2011

Klub Miłośników Włoskiej Motoryzacji ForzaItalia.pl organizuje zlot pasjonatów myśli technicznej, designu, kultury i smaków rodem ze słonecznej Italii. Wydarzenie to będzie miało miejsce w dniach 10-11 września 2011 w Pałacu w Oborach (podwarszawski Konstancin-Jeziorna).

Czerpiąc doświadczenia z corocznych imprez organizowanych wcześniej przez ForzaItalia.pl na gościnnych terenach Muzeum Motoryzacji w warszawskiej Fabryce Norblina, współorganizacji z Automobilklubem Polski zeszłorocznego Zlotu Gwiaździstego na Lotnisku Bemowo, Klub proponuje spotkanie w nowej, oryginalnej i ciekawej formule.

Wybór miejsca nie jest przypadkowy. Obiekt, sięgający swoją historią XVII wieku, charakteryzuje się niezwykłym urokiem, który pomoże wytworzyć odpowiednią atmosferę imprezy, zaś architektura tej rezydencji będzie, w naszym przekonaniu, doskonałym tłem dla klasycznych, włoskich pojazdów uczestniczących w zlocie.

Dla właścicieli współczesnych maszyn dostępny będzie obszerny parking na około 250 samochodów.

W samym pałacu dostępnych będzie 50 miejsc noclegowych, a przez cały czas działać będzie restauracja serwująca smaczne posiłki.

W programie zlotu przewidziane są m.in. liczne wykłady i prelekcje, konkurs elegancji, wytworna kolacja – oczywiście w stylu południowym. Wszystko to odbędzie się w słonecznym, radosnym, włoskim ujęciu. Najważniejszą atrakcją będzie jednak możliwość spotkania i miłego spędzenia czasu z innymi pasjonatami, bo największą wartością klubu są ludzie.

Zachęcamy do zaplanowania wrześniowego weekendu już dziś. My postaramy się by atrakcji nie zabrakło!

Zapraszamy do odwiedzenia strony zlotu: Zlot ForzaItalia 2011
_________________
Pozdrawiam

Marcin - "BladeRunner"
F**k It's A Turbo Punto GT
 
 

andreoz 
Administrator


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 1536
Skąd: Nienadówka

Wysłany: 2011-07-08, 14:57   

Witam
Impreza wpisana do kalendarza imprez na pierwszej stronie:)Dzięki za info:)!
_________________
Pozdro
Andreoz
Fiat 124 Spider/2.0/1981r.
o/______\o
(_)<___>(_)
 
 
 

Janusz 
Piccola Ferrari


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 540
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2011-07-10, 11:30   

Ja się wybieram.
 
 

ortos 


Wiek: 54
Dołączył: 02 Wrz 2010
Posty: 142
Skąd: Wrocław

Wysłany: 2011-07-14, 12:38   

I ja się wybieram...
Tylko jeszcze nie wiem czym
_________________
pozdr...
ortos
 
 

Janusz 
Piccola Ferrari


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 540
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2011-07-15, 21:47   

fajnie, wreszcie się spotkamy :lol: .
a najlepiej przyjedź wszystkim co masz, chętnie poogladam.
 
 

BladeRunner 
Makaroniarz


Wiek: 44
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 31
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2011-07-20, 07:09   

No dobrze :) Ruszyły zapisy i są one dostępne na stronie:
http://2011.forzaitalia.pl/index.php/zapisy/" target="_blank" target="_blank

Serdecznie polecam zapisanie się wcześniej, a nie z "partyzanta" w dniu imprezy. Dlaczego? Pomimo że jest drożej w cenie pakietu startowego są gadżety.

Informacje dla zainteresowanych:

Potwierdzeniem uczestnictwa w zlocie jest wypełnienie formularza oraz dokonanie wpłaty na konto za wybrane opcje. Pełen pakiet zlotowy, udział w kolacji oraz noclegi muszą być opłacone z góry.

W skład pełnego pakietu zlotowego wchodzą:

identyfikatory (dla 2 osób)
materiały od sponsorów
unikalna pamiątka zlotu
numer startowy
pamiątkowa naklejka
Opłata zlotowa dla samochodu wynosi 50 PLN, dla motocykla lub skutera 30 PLN.

Możliwy jest także wjazd bez wykupienia pełnego pakietu. Opłata wynosi 10 PLN. W tej opcji załoga otrzyma wyłącznie numer startowy.

Klub, który stawi się najliczniej na zlocie nagrodzimy specjalnie! Jeżeli brakuje Twojego klubu na liście napisz do nas – dodamy.

Liczba noclegów jest ograniczona! Decyduje kolejność zapisów i wpłat.

W formularzu proszę o deklarację wybranych opcji żywieniowych. Obiady będą dostępne w formie ciepłego dania (w klimacie włoskim, jarskie również dostępne) oraz sałatki i napoju. Wieczorna kolacja obejmuje bufet (ciepły/zimny) w klimacie włoskim oraz lampkę wina na wejściu.

Na miejscu będzie można dokupic kawę i napoje w bardzo atrakcyjnych cenach. Po południu będzie czynny także grill.

Wpłaty powinny być kierowane na numer konta, którzy zostanie przysłany wraz z potwierdzeniem przyjęcia zapisu. Prosimy o podawanie poprawnych danych kontaktowych!

Pytania ? Wątpliwości ? Proszę kierować na email kontaktowy: zlot@forzaitalia.pl
_________________
Pozdrawiam

Marcin - "BladeRunner"
F**k It's A Turbo Punto GT
 
 

BladeRunner 
Makaroniarz


Wiek: 44
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 31
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2011-07-20, 12:52   

Przygotowujemy dla uczestników krótki rajd turystyczny malowniczymi drogami okolic gminy Konstancin Jeziorna. Jest to propozycja dla osób, które oprócz uczestnictwa w pikniku motoryzacyjnym chciałyby także aktywniej spędzić czas zlotu.
Zabawa będzie polegać na przejechaniu wyznaczonej trasy według wskazówek nawigacyjnych, tzw. itinerera. W poszczególnych punktach trasy będą do rozwiązania zadania oraz zestawy pytań.
Rywalizacja nie odbywa się na czas! Na przejechanie całej trasy szacujemy ok 3-4 godzin. Długość trasy to ok 80km, drogami asfaltowymi.
Start i meta rajdu odbędą się na terenie pałacu.
_________________
Pozdrawiam

Marcin - "BladeRunner"
F**k It's A Turbo Punto GT
 
 

BladeRunner 
Makaroniarz


Wiek: 44
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 31
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2011-07-27, 07:46   

Dla zainteresowanych - pierwsza z ciekawych nagród
_________________
Pozdrawiam

Marcin - "BladeRunner"
F**k It's A Turbo Punto GT
 
 

BladeRunner 
Makaroniarz


Wiek: 44
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 31
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2011-08-05, 09:27   

Do zlotu pozostało 35 dni!

Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji oraz dużo ciekawych nagród, a to jeszcze nie wszystko! Nie zwlekajcie z zapisami do ostatniego momentu! Jeżeli nawet planujecie pojawić się tylko na moment i skorzystać z podstawowej opcji, wysyłajcie swoje zgłoszenia, znacznie ułatwi nam to planowanie wydarzenia.

Jednocześnie zaznaczamy, że aby otrzymać unikalną pamiątkę zlotową należy się zapisać i opłacić udział do 18 sierpnia! Zapisując się po tym terminie nie macie pewności czy otrzymacie pamiątkę zlotu!

Wszystkie szczegóły znajdziecie oczywiście na stronie zlotu:
http://2011.forzaitalia.pl
_________________
Pozdrawiam

Marcin - "BladeRunner"
F**k It's A Turbo Punto GT
 
 

Elert 


Wiek: 54
Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 88
Skąd: Warszawa/Kraków

Wysłany: 2011-08-25, 18:57   

Ja też się wybiorę, ale nie wiem czy Fiacikiem. (będę go miał dopiero 2 dni przed zlotem, i to w stanie przedrenowacyjnym.
 
 

MarioUtd 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 180
Skąd: Gdańsk/Trójmiasto

Wysłany: 2011-09-03, 09:26   

No ja niestety się nie załapię. Dużo zostało jeszcze do roboty. Wydech zdjęty, silnik w kawałkach, wał korbowy do zdjęcia no i muszę przeprowadzić na nowo przewody paliwowe bo jakiś artysta je kładł;) To do zobaczenia w przyszłym roku, chyba, że sami coś wykombunujemy. Miałem pomysł wspólnego rajdu np. do Wilna albo do Sankt Petersburga (paliwko za 2,50, noclegi w samym centrum za 60 PLN). Długa trasa i nie wiem, czy głupot nie gadam ale jakiś pomysł to jest. Pozdrawienia z Trójmiasta!
 
 

ortos 


Wiek: 54
Dołączył: 02 Wrz 2010
Posty: 142
Skąd: Wrocław

Wysłany: 2011-09-03, 10:37   

Kto będzie reprezentował Fiat Spider Polska?


ps.
ja mam nadzieję, że tak :)


KTO JESZCZE?
_________________
pozdr...
ortos
 
 

andreoz 
Administrator


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 1536
Skąd: Nienadówka

Wysłany: 2011-09-03, 20:47   

Witam
No własnie mamy jakąś reprezentację?:)
_________________
Pozdro
Andreoz
Fiat 124 Spider/2.0/1981r.
o/______\o
(_)<___>(_)
 
 
 

maro 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 124
Skąd: Piaseczno

Wysłany: 2011-09-06, 13:33   

Czesc,
Ja sie zapisalem i wybieram sie w sobote z synkiem. Zeby tylko ladna pogoda byla.
 
 

jackal 
Jackal


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 1074
Skąd: nowy sacz

Wysłany: 2011-09-06, 14:33   

pozdrawiam ekipę wyjazdową szkoda ze nie pojadę ale Faker See teraz w Austrii i tam pędzę miłej imprezki ;)
_________________
www.andyspiders.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 Fiat Spider Polska

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group  template created by

szpak modified by Andreoz. Copyright Andreoz 2010-2023  

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 25