"> Fiat Spider Polska :: Zobacz temat - Mija właśnie roczek klubu Fiat Spider Polska:)
 
                                     PORTAL
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI
                    DOWNLOAD

 Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Mija właśnie roczek klubu Fiat Spider Polska:)
Autor Wiadomość

andreoz 
Administrator


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 1536
Skąd: Nienadówka

Wysłany: 2011-08-26, 19:10   Mija właśnie roczek klubu Fiat Spider Polska:)

Witam
Nooo jak ten czas szybko leci:)Za parę dni mija rok od założenia naszego forum:). Ileż było zastanawiania się czy to ma sens zaczynać, ile było wątpliwości gdzie, jakie serwery, domeny, nazwy:)!. Początki nie były łatwe ale z czasem fraza "FIAT SPIDER" wpisana w google.pl pokazuje że nasz portal jest na czwartym miejscu na pierwszej stronie wyszukiwarki:)Docieramy wiec do ludzi:) Obecnie mamy 61 użytkowników, wiadomo nie wszyscy coś tu piszą, część tylko czyta ale mam nadzieję że za rok będzie nas tutaj ponad setka:) Poprzez naszą stronkę Fiat Spider robi się chyba coraz bardziej popularny w Polsce? Jakie plany?.......no cały czas kręci się gdzieś w głowie hasło ZLOT ale to już chyba nie w tym roku........a może ktoś się podejmie organizacji?:) Z klubowych gadżetów były plany przygotowania kalendarzy z naszymi samochodami ale temat chyba umarł:( Dla zainteresowanych wątek jest na forum. Co więcej?.......dla chętnych niedługo pojawi się ............aaaa niech to będzie niespodzianka:)
Jakieś życzenia na pierwszą rocznicę ?.......oby dalej szło tak dobrze jak teraz:)
_________________
Pozdro
Andreoz
Fiat 124 Spider/2.0/1981r.
o/______\o
(_)<___>(_)
 
 
 

Elert 


Wiek: 54
Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 88
Skąd: Warszawa/Kraków

Wysłany: 2011-08-26, 20:12   

Gratulacje ! I oczywiście najlepsze życzenia na następne lata. Super, że takie miejsce w necie istnieje i jest tak profesjonalnie zarządzane. pozdrawiam Mariusz ps. ciekawe ile takich naszych Spiderów może być już w Polsce ?
 
 

MarioUtd 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 180
Skąd: Gdańsk/Trójmiasto

Wysłany: 2011-08-27, 11:00   

Żeby forum żyło niezbędne są spotkania w realu;) Zapraszam serdecznie do Trójmiasta. Na najbliższa wrześniową imprezę niestety nie zdążę...
 
 

ortos 


Wiek: 54
Dołączył: 02 Wrz 2010
Posty: 142
Skąd: Wrocław

Wysłany: 2011-09-03, 05:52   

Żeby wszyscy zdrowi byli, a Klubowiczom żyło sie dostatnie :)
_________________
pozdr...
ortos
 
 

MarioUtd 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 180
Skąd: Gdańsk/Trójmiasto

Wysłany: 2011-09-03, 09:11   

100 lat! No chyba, że Spidery się nam rozsypią... Naprawdę fajna sprawa, cieszę się, że nie musze pisać o Spiderze na forach niemieckich czy amerykańskich. Przeczytałem już wszystkie posty (w pociągu z Gdańska do Warszawy) i muszę przyznac, że historie niektórych właścicieli są po prostu fascynujące. Jestem pod wielkim wrażeniem tego co dla tych leciwych już fiacików jesteście w stanie zrobić. Co na to wasze żony, dziewczyny, narzeczone?
 
 

MarioUtd 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 180
Skąd: Gdańsk/Trójmiasto

Wysłany: 2011-09-03, 09:12   

A tak przy okazji wam zdradzę, że auto jest przygotowywany w wielkiej tajemnicy dla mojej żony... Powinna piać z zachwytu, prawda? Pozdrawiam!
 
 

andreoz 
Administrator


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 1536
Skąd: Nienadówka

Wysłany: 2011-09-03, 20:58   

MarioUtd napisał/a:
Co na to wasze żony, dziewczyny, narzeczone?


Witam
Moja kochana Żona jest prawie tas samo zboczona na punkcie Spidera jak ja:)Wspiera duchowo oraz fizycznie w prowadzeniu naszego forum:)
_________________
Pozdro
Andreoz
Fiat 124 Spider/2.0/1981r.
o/______\o
(_)<___>(_)
 
 
 

Janusz 
Piccola Ferrari


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 540
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2011-09-05, 21:34   

andreoz napisał/a:
Moja kochana Żona jest prawie tas samo zboczona na punkcie Spidera jak ja
spidery chyba coś mają w sobie. kochają je wszystkie kobiety od lat 5 do 74 (to sprawdziłem dotychczas sam).
po zrobieniu go i zademonstrowaniu przestały dochodzić mnie głosy, że mam za dużo samochodów!!!
TO DZIAŁA... :-P :-D
MarioUtd napisał/a:
Powinna piać z zachwytu, prawda?
Zaprawdę powiadam- powinna. Tylko musi być śliczny i sprawny.
Chyba, że nie lubi tych klimatów, ale to sam już wiesz najlepiej.
 
 

MarioUtd 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 180
Skąd: Gdańsk/Trójmiasto

Wysłany: 2011-09-08, 16:56   

Nie wiem jak zareaguje bo jeździ teraz... Matizem. Zobaczymy, czy uda mi się doporowadzić auto do jako takiego stanu do 30 września. Na razie ciężko to widzę bo auto jeszcze nie wyjechało od mechaników. Z pewnością spodoba się mojej 2letnie córeczce, która kocha samochody (czyli tzw. "brum brum").
 
 

Janusz 
Piccola Ferrari


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 540
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2011-09-11, 20:52   

MarioUtd napisał/a:
czy uda mi się doporowadzić auto do jako takiego stanu do 30 września.
nie warto puszczać do ruchu półproduktu. wady i niedociągnięcia mogą skutecznie odstraszyć od oldtimerów. tak samo późniejsze częste przerwy serwisowo- kosmetyczne. myślę, że dałeś sobie strasznie krótki termin.
trzeba samemu wszystko sprawdzić, oblatać sprzęt. sprawdzić wszystko- elektrykę, zamki, zawieszanie, ukł. kierowniczy, choćby ogrzewanie, nawiewy, wszystko. same testy po odebraniu od speców to minimum miesiąc i 1000 km.
to musi byc sprawdzone, a nie potem lista usterek od obdarowanej i rzeźba od początku.
ja bym to tak zrobił. sprzęt dla kobiety musi być tip-top. inaczej cała robota na nic.
bardzo krótki termin sobie wyznaczyłeś.
 
 

MarioUtd 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 180
Skąd: Gdańsk/Trójmiasto

Wysłany: 2011-09-11, 21:32   

No nic, i tak od listopada auto będzie szło powoli na sen zimowy więc będzie jeszcze czas aby robotę skończyć. Długo szukałem auta, które byłoby do zaakceptowania za kwotę, która sobie założyłem. To nie była łatwa sprawa. Poza tym mechanik działa w swoim żółwim tempie a reszta stoi i czeka (tapicer, blacharz i lakiernik oraz super gość od... mebli zabytkowych). Zobaczymy jak to będzie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 Fiat Spider Polska

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group  template created by

szpak modified by Andreoz. Copyright Andreoz 2010-2023  

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 24