"> Fiat Spider Polska :: Zobacz temat - Rozszerzenie zakresu działalności :)
 
                                     PORTAL
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI
                    DOWNLOAD

 Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Rozszerzenie zakresu działalności :)
Autor Wiadomość

Ryszard 
Hrabia

Wiek: 40
Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 85
Skąd: Zielona Góra

Wysłany: 2018-02-14, 14:58   Rozszerzenie zakresu działalności :)

Czołem,

Jestem dość nowy na forum, ale chciałem nieśmiale wyjść z propozycją rozszerzenia zakresu naszego forum o inne fiaty z epoki.

Skąd taki pomysł?
Od wielu lat jestem również częścią forum capri.pl. Początkowo forum zrzeszało jedynie właścicieli fordów Capri. Obecnie dotyczy praktycznie każdego starego forda sprzed 1980r. Jakie są zalety?
- bardzo duża baza części i wiedzy gdzie je zdobyć. Wiele podzespołów pasuje do wielu modeli. Tak samo przecież jest z fiatami.
- bardzo duża baza członków a co za tym idzie większe możliwości wsparcia w wiedzę, działalność warsztatową, pomoc w transporcie itd...
- bardzo dobra wiedza na tematy prawne dot. starych aut. Duży klub ma super zniżki na ubezpieczenia czy części w specjalistycznych sklepach. Zalet jest dużo więcej, ale nie ma sensu pisać elaboratu.

Pytanie "kogo zaprosić do kółeczka"?
Widział bym tu wszystkie fiaty i włoskie auta, które mają wspólne podzespoły ze spiderami lub łączy je podobny klimat czyli 131, 132, 124 (wszystkie budy), Alfa Spider... kurcze może i Ładę tu dodać?

Dajcie znać co sądzicie o tym pomyśle? Jakie auta byście widzieli w grupie? Ciekawe co na to nasi moderatorzy? nie znam się na prowadzeniu forum. Pytanie czy to oznacza więcej pracy i większe koszta? To też trzeba wziąć pod uwagę.

Pozdrawiam
RR
_________________
The best school is old school
 
 

mes 

Wiek: 30
Dołączył: 08 Lis 2017
Posty: 90
Skąd: Rybnik

Wysłany: 2018-02-14, 19:46   

Bardzo dobry pomysł :) Przede wszystkim do mnie przemawia większa liczba osób- większa baza wiedzy.
_________________
Fiat 124 Spider
'79r 2.0 cm3
 
 

!auto-matic 
dohc


Pomógł: 16 razy
Wiek: 104
Dołączył: 26 Maj 2011
Posty: 556
Skąd: 2W-a

Wysłany: 2018-02-15, 07:45   

Forum fiata 132/argenty w zasadzie jest puste 4-5 ludzi napisze coś towarzyskiego w miesiącu albo wcale , co do 131 obawiam się że to samo , co do łady ... towarzystwo jest ,,okopane'' w swoich pozycjach i zapewne się nie ruszą...
Obserwowałem scalanie i działanie takiego forum i dobrze się to nie skończyło.
Dużo ludzi - dużo żali i problemów - byłem moderatorem techniki a sporo głupot się nasprzątałem...
Tu jest miło i towarzystwo jest na poziomie ! A administrator prawie nie wyczuwalny działa jak neurochirurg delikatnie - co więcej chcieć ???
klub wielu fiatów
motonews i jego fora i kluby
klub 132/argenta
 
 

andreoz 
Administrator


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 1535
Skąd: Nienadówka

Wysłany: 2018-02-19, 09:56   

Witam
Hrabia???Miałeś czarne Capri z tego co pamiętam?Ja też od X lat na capri.pl. Oczywiście też miałem Capri ale Spider wygrał:)

Już teraz przyjmujemy w szeregi ludzi z 850-tką:)jednak w tamtym dziale naprawdę nic się nie dzieje:)

Jeżeli znacie kogoś od 131/132/ Alfa Spider/ a nawet nowych Fiatów Spider ( a cooo:) )to zapraszajcie na forum zobaczymy czy ktoś jest chętny. Jak będzie kilku to wyskrobię dział dla nich:)Nie ma problemu.
Obawiam się jednak że jak to przedmówca świetnie określił, każdy już okopał się w swoich bunkrach i ciężko mu będzie zmienić barwy klubowe:)
Robię co mogę aby pozyskać nowych ludzi mamy FB, Instagrama narzędzia które dziś są obowiązkowe przy promocji klubu/ strony:)
Auto -matic dzięki za słowa uznania, staram się nie psuć co dobrze działa:)Jednak konstruktywna krytyka zawsze mile widziana:)
_________________
Pozdro
Andreoz
Fiat 124 Spider/2.0/1981r.
o/______\o
(_)<___>(_)
 
 
 

jackal 
Jackal


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 1074
Skąd: nowy sacz

Wysłany: 2018-02-20, 13:01   

i może w końcu i jakiś mały spot wspólny się wymyśli ? w tym roku ?
_________________
www.andyspiders.pl
 
 
 

mes 

Wiek: 30
Dołączył: 08 Lis 2017
Posty: 90
Skąd: Rybnik

Wysłany: 2018-02-20, 19:19   

Optymistycznie to może za dwa miesiące wyjadę swoim. W niedalekiej przeszłości były jakieś spoty związane z członkami tego forum?
_________________
Fiat 124 Spider
'79r 2.0 cm3
 
 

andreoz 
Administrator


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 1535
Skąd: Nienadówka

Wysłany: 2018-02-21, 04:59   

Nigdy sie nie udalo;)Tylko z Jackalem udalo mi sie zaliczyc mini spota jak bylem w jego rejonie. A On nawet nie raczyl Spiderem przyjechac;)))))) jakims kwadratowym przyjechal......skandal;))))
_________________
Pozdro
Andreoz
Fiat 124 Spider/2.0/1981r.
o/______\o
(_)<___>(_)
 
 
 

jackal 
Jackal


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 1074
Skąd: nowy sacz

Wysłany: 2018-02-21, 12:19   

no ta jasne bo za każdym razem mam coś inne pod ręką nie spidera :) a po za tym teraz też pewnie przyjadę czymś innymmm heheheh :) jak zwykle ale nie przeszkadza mi to w niczym :) byle się z krzyknąć
_________________
www.andyspiders.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 Fiat Spider Polska

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group  template created by

szpak modified by Andreoz. Copyright Andreoz 2010-2023  

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 24