"> Fiat Spider Polska :: Zobacz temat - Ci?nieniowa myjka Te?cia a rozpocz?cie sezonu

PORTAL
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI
                    DOWNLOAD

Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Ci?nieniowa myjka Te?cia a rozpocz?cie sezonu
Autor Wiadomość

andreoz 
Administrator

Wysłany: 2015-05-20, 23:18   Ci?nieniowa myjka Te?cia a rozpocz?cie sezonu

Artyku? sponsorowany

Otó? tak hmmm…. Te?? mój chorowa? d?ugo na myjk? ci?nieniow? zwan? potocznie kerszerem. Wreszcie jest, nówka sztuka, pi?kna 150 barów ci?nienia daje. B?oto, smar brud bez szans, jak si? ma lakier s?aby to te? mo?na si? go pozby? ….no i w?a?nie. Autko ogólnie wybudzone ze snu zimowego zosta?o, olej , filtry ba ?wiece nawet wymienione…Przydatny tu okaza? si? sklep on- line: czesciauto24.pl , rabacik nawet fajny mo?na dosta?:). Powracaj?c do sprawy: autko na sezon prawie gotowe, mój M?ody z wiadrem i g?bk? czeka z wypiekami na buzi co by Spidera na domowej handwosz myjni umy?…No ale czekaj przecie? myjka jest …:) Odpalam- przypominam 150 barów!!!…zaczynam my?, wszystko fajnie zimowy kurz znika pod takim ci?nieniem a? mi?o. No i sobie my?l? felgi,….. felgi zawsze ci??ko umy?- poci?gn? je z kerszera. Ciach-tylna lewa ….o jaka? taka dziwna. No tak pozby?em si? tych takich ma?ych czarnych kwadracików na moich Cromodorach. A ?e lewa ju? si? bez tych kwadracików to i praw? musia?em do kompletu zrobi?, równowaga by? musi. Mój Fiat teraz taki dziwny z przodu kwadraciki na felgach z ty?u niet. Ale co tam, felgi poczekaj?, b?dzie chyba jaki? ma?y zimowy prod?ekt pt. malowanie kwadracików:). Bo tak sobie przegl?dam felgi na Spiderach na stronce www.mobile.de i stwierdzam ?e te moje Cromodory które mi si? tak na pocz?tku NIE podoba?y teraz mi si? podobaj? i to bardzo:).
A mówi?em, uprzedza?em ?e te 150 barów……..:)
Wi?c ogólnie rozpocz?cie sezonu bardzo udane, jak na mnie to ju? i tak wyj?tkowo du?o kilometrów ju? nawin??em a to dopiero przecie? tydzie? je?d?enia. Postanowi?em wreszcie ?e „Drive It Day” to sobie b?d? codziennie teraz robi?:)
A czekajcie …przecie? na rajdo/zlocie Nocy Klasyków by?em, by?o fajnie, klimatycznie, fajne samochody. Niektórzy to nawet twierdzili „ PANIE JAK MIA?BYM WYBIERA? MI?DZY TYM MERCEM O TAMTYM TAM CO STOI i TYM FIATEM TO PAAANIE BEZ ZASTANOWIENIA TEGO…. PANIE FIATA” koniec cytatu
Ale o tym mini zlocie to wkrótce jeszcze co? skrobn?:)
Tylko pami?tajcie o tych 150-ciu barach bo ja Ci? kr?ce…..

Odpowiedz do tematu