"> Fiat Spider Polska :: Zobacz temat - Spider 2000 Tributo Ferrari / MarioUtd
 
                                     PORTAL
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI
                    DOWNLOAD

 Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Spider 2000 Tributo Ferrari / MarioUtd
Autor Wiadomość

MarioUtd 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 180
Skąd: Gdańsk/Trójmiasto

Wysłany: 2012-04-03, 16:42   

Hehehe, silnik na razie schowany przed publiką. Nie wypolerowałem go jeszcze....
Ostatnio zmieniony przez MarioUtd 2012-05-07, 23:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 

MarioUtd 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 180
Skąd: Gdańsk/Trójmiasto

Wysłany: 2012-04-05, 23:02   

http://www.youtube.com/watch?v=6-9OSlVnacI
 
 

Janusz 
Piccola Ferrari


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 540
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2012-04-11, 19:19   

Pięknie Ci wyszedł ten custom :!: :!: :!:
Jak wiesz jestem fanem oryginału, ale Twój jest doskonały, szczerze zazdroszczę efektu. Gratulacje :!: :!: :idea:
 
 

MarioUtd 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 180
Skąd: Gdańsk/Trójmiasto

Wysłany: 2012-04-11, 23:24   

Dzięki Janusz;) Jesteś pierwszą osobą z tego grona, której projekt się spodobał, hehehehe. Projekt nie jest skończony. Za pół roku to dopiero będzie widowisko;)
 
 

Janusz 
Piccola Ferrari


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 540
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2012-04-12, 00:06   

Już jest świetnie, uwierz, że szczerze mi się podoba. Ma styl, dbałość o szczegóły, wykonanie. Jak widać czasami warto odstąpić od oryginału. Sam bym się nie odważył- tym bardziej mi się podoba. :mrgreen:

Jedyne co bym zrobił inaczej, to przy tym zakresie prac zaspawałbym obrysówki, założył okrągłe kierunki na błotniki. I zlikwidował amerykański styl.
Ale teraz już musi byc tak, jest super.
 
 

MarioUtd 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 180
Skąd: Gdańsk/Trójmiasto

Wysłany: 2012-05-07, 23:41   

No cóż. Dawno się nie odzywałem a w aucie wstawiłem całkowicie nową beżową wykładzinę z dywanikami. W środku czysto i estetycznie. Niedługo wstawię nowe zdjęcie bo autko razem z 914stką będzie bohaterem art. o klasykach na lato. No i najważniejszy news - Tributo Ferrari trafi na okładkę nowej płyty pewnej znanej polskiej piosenkarki (niestety do premiery we wrześniu nie mogę powiedzieć o kogo chodzi). Po wakacjach jest też zamówienie na sesje dla znanej marki odzieżowej z Trójmiasta. Jednym słowem Spider się chyba podoba;)
 
 

jackal 
Jackal


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 1074
Skąd: nowy sacz

Wysłany: 2012-05-08, 12:11   

Albo Spider albo Tributo Ferrari :lol:
_________________
www.andyspiders.pl
 
 
 

MarioUtd 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 180
Skąd: Gdańsk/Trójmiasto

Wysłany: 2012-05-08, 21:58   

Tributo Ferrari w ten wkend będzie miał wizytę 3 potencjalnych kupców... Z Wrocławia, Sopotu i Warszawy. Mniej realna jest wizyta kolejnych kupcow ze Szwajcarii, Włoch, Norwegii, Szwecji i Niemiec ale kto wie. Trzymajcie kciuki! Tylko bez obaw, po sprzedaży tu wrócę z następnym autkiem;) a miało być dla żony, hehehehe.
 
 

!auto-matic 
dohc


Pomógł: 16 razy
Wiek: 104
Dołączył: 26 Maj 2011
Posty: 558
Skąd: 2W-a

Wysłany: 2012-05-09, 11:24   

Nieco smutno mi że go sprzedajesz ... stracimy zapewne go z pola widzenia...
,,Nowe'' tak ! ale byle nie francuz :mrgreen:
 
 

MarioUtd 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 180
Skąd: Gdańsk/Trójmiasto

Wysłany: 2012-05-12, 00:32   

Chętnie kupię kolejnego spidera;) Czarny lub czerwony, chętnie w manualnej skrzyni. Może być do remontu (dotyczy tylko nadwozia). Oczywiście preferowany rocznik 1980;)
Ostatnio zmieniony przez MarioUtd 2012-05-19, 00:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 

jackal 
Jackal


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 1074
Skąd: nowy sacz

Wysłany: 2012-05-12, 21:14   

He he he :lol:
_________________
www.andyspiders.pl
 
 
 

andreoz 
Administrator


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 1538
Skąd: Nienadówka

Wysłany: 2012-05-17, 22:09   

Witam
No wlasnie a co Twoja Zona na to???;)to mial byc Jej samochod;)Oj cos mi sie wydaje ze otwierasz jakas manufakture gdzie bedziesz skladal repliki tributto ferrari;)szkoda ze go sprzedajesz.....
_________________
Pozdro
Andreoz
Fiat 124 Spider/2.0/1981r.
o/______\o
(_)<___>(_)
 
 
 

MarioUtd 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 180
Skąd: Gdańsk/Trójmiasto

Wysłany: 2012-05-18, 11:02   

Niezły biznes;) Hehehehe, a tak na poważnie to jest popyt ale postanowilismy, że jeszcze tydzień i dajemy sobie spokój ze sprzedażą. Doinwestuje teraz jeszcze raptem 2 tys. i mam auto dla nas idealne. Dam znać co i jak. A ktoś z was wystawia się na nocy muzeów? Jak tak;)
 
 

MarioUtd 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 180
Skąd: Gdańsk/Trójmiasto

Wysłany: 2012-07-13, 14:02   

Drodzy Przyjaciele, nie odzywałem się ostatnio bo zainteresowanie wokół zakupu naszego Spidera przerosło nasze oczekiwania. W rezultacie ostatecznie trzech kupców licytowało ostro cenę. Skończyło się b. dobrze, nie było się nad czym zastanawiać;) Niestety auta raczej nie zobaczycie ponownie bo auto ostatecznie zostało kupione przez Holendra i pojechało do Arnhem tydzień temu na własnych kołach. Bezawaryjnie dojechało i będzie, mam nadzieję, długo cieszyć nowego właściciela.

To tylko dowód, że wersje custom mogą być dobrym kierunkiem jeśli komuś zależy na na wyższej niż rynkowa cenie. Pomogła oczywiście legenda Tributo Ferrari, ale najwięcej pomogło przemyślenie sprawy od początku do końca. Praktycznie nie zdążyłem tylko ze zderzakami (które już zaprojektowałem) i deska rozdzielcza. Gdyby nie sprzedaż z pewnością dokończyłbym dzieło;)

Teraz szukam kolejnego Spidera. Niestety ceny poszły w górę co teraz mnie nie cieszy;) trzeba będzie ściągać auto ze Stanów....

Jeśli ktoś myśli o sprzedaży swojego Spidera to niech mi da znać na priv.
 
 

MarioUtd 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 180
Skąd: Gdańsk/Trójmiasto

Wysłany: 2012-07-13, 14:05   

Prawdopodobnie we wrześniu wyjdzie nowa płyta Grażyny Łobaszewskiej, która w maju miała sesje właśnie z naszym Tributo. Tak więc wymieniajcie swoje kaseciaki na odtwarzacze CD i zaplanujcie sobie już zakup jej płyty. W środku będzie spiderowa niespodzianka;)

Pozdrawiam!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 Fiat Spider Polska

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group  template created by

szpak modified by Andreoz. Copyright Andreoz 2010-2023  

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 24