"> Fiat Spider Polska :: Zobacz temat - Zainteresowani sportem ?

PORTAL
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI
                    DOWNLOAD

Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Zainteresowani sportem ?
Autor Wiadomość

miro-1980 

Wysłany: 2014-12-07, 17:23   Zainteresowani sportem ?

Kole?nki i koledzy,

Chcia?bym zapyta? lle osób z Was posiada (aktualne lub wygas?e) licencje sportowe jakiegokolwiek stopnia i lub jest zainteresowanych ich uzyskaniem by uczestniczy? w rajdach samochodów historycznych w.g. zupe?nie nowych zasad (generalnie wg. za??cznikia K do MKS oraz zasad okere?lonych w regulaminie FIA Historic Rally Championship).

Zaczyna si? co? dzia? w tym temacie i poszukuje ew. ch?tnych ze ?rodowiska mi?osików spiderów.

U W A G A !

To nie jest dla ka?dego bo wymaga prawdziwego zaci?cia sportowego oraz wy?o?enia troch? grosza (?rednio kilkana?cie tysi?cy z?otych) , przede wszystkim na:

1/ dostosowania auta do sportu
2/ osobistege wyposa?enie bezpiecze?stwa (np. kombninezon, kask, etc)

oraz po?wi?cenia trog? czasu na uzyskanie uprawnie? sportowtych (podstawowa licencja).

Ale za to gwarantuje , ?e jak kto? zacznie to robi? to ju? zostanie w tym na sta?e.

Podobnie jak z bakcylem spidera - jak sie zacznie to ju? jest nieueczalne.

Tej zabawy nie da sie porównac z niczym innym - pe?en odlot ( a wielu mówi nawet , ?e to lepsze ni? seks!! :-) )

Kolegów i kole?anki , które wyra?? takie zainteresowanie prosz? o kontakt via pm.

Pozdrawiam

M
Ostatnio zmieniony przez miro-1980 2014-12-07, 23:50, w całości zmieniany 2 razy  

andreoz 
Administrator

Wysłany: 2014-12-07, 23:15   

Nooo super sprawa:) Tym bardziej jak " przewodnikiem" ma byc ktos TAKI jak Ty?:) Zrobilem mamy wywiad i na Twojej stronie i w gazecie ktora podeslales......nooo robi wrazenie:)
Niestety ja jeszcze (na razie:)) )bardziej taki" bulwarowy" Spiderowiec jestem niz "sportowy"....:)))
Ale moze ktos?:)
o/______\o
(_)<___>(_)

miro-1980 

Wysłany: 2014-12-07, 23:49   

No Kolego,

A ja mysla?em ,?e Ty b?dziesz pierwszy.

Spróbój, a ju? wsi?kniesz.... :mrgreen:

Wystarczy raz pojecha? na KJS albo nawet na jaki? Track day ... ?adnych wymogów, ?aden koszt a zabawa jak cholera .... , tyle ?e na tym jednym razie si? na pewno nie sko?czy ....
To jest jak narkotyk ...

No jak ... a mo?e ?

M

Mo?e kto? z naszych ma Abartha , a wtedy to ju? prawie obowi?zek. Poza tym Abarth -bulwarowy lanser - to wprost nie wypada ... :-(

kacperix 

Wysłany: 2014-12-08, 09:14   

kilka razy bra?em udzia? w róznych kjsach I próbach sportkowych typu time attack czy 1/4 mili , nawet jakie? puchary w domu stoj?.. niestety wiem z do?wiadczenia ?e jest to zabawa dla w?skiego grona osób ze wzgl?du na koszty. Z w?asnej kieszeni cie?ko to finansowa? a o sponsora niestety badzo trudno... koszty które poda?e? s? na prawde minimalne kilkana?cie tysi?cy to raczej na porz?dne przygotowanie auta typu "seicento" do kilku startów w sezonie. wraz z bud?etem startowym.. niestety bud?et w przypadku aut szczególnie historycznych aby je przystosowa? do sportu to znacznie wi?ksze koszty...

carlos 

Wysłany: 2014-12-09, 21:25   

W motosporcie katowa?em Trabanty ... Spidera mi szkoda ;-)

Janusz 
Piccola Ferrari

Wysłany: 2014-12-18, 20:43   

Mo?na si? niedrogo bawi? w classic auto cup. Przeje?dzi?em w?a?nie sezon 2014. Jecha?em 4 z 5 imprez i mam jako debiutant 2 pucharki- za imprez? i za sezon generalnie w klasie grupa I "oldtimer classic". 300 pln za imprez? i wystarczy mie? homologowany kask. Auta seryjne, dopuszczalne wszystkie opony z drogow? homologacj?. Moja jedyna modyfikacja to zawieszenie spax, warte ka?dego zap?aconego funta.
Oczywi?cie to nie osi?gni?cia sportowe, ale za tak? cen? zabawa jest doskona?a. Ju? si? szykuj? do nast?pnego sezonu.
A powa?niejsze rzeczy to budowa auta w specyfikacji, jakie? w?asne kosztowne pomys?y na wynik i licencja. Chcia?bym, ale czas i "czas" nie pozwoli.

Odpowiedz do tematu