"> Fiat Spider Polska :: Zobacz temat - spider 2.0 automat california
 
                                     PORTAL
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI
                    DOWNLOAD

 Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
spider 2.0 automat california
Autor Wiadomość

mireco 

Wiek: 49
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 4
Skąd: Łęczna

Wysłany: 2012-02-20, 23:48   spider 2.0 automat california

Witam, przedstawiam moje autko, kolor beżowy (narazie), motor 2.0 odprężony na rynek amerykański co by spełniał normy emisji spalin (najbardziej rygorystyczne w californii), oryginalna skrzynia automatyczna 3 biegowa, oryginalne alufelgi crommodory turbo. Autkiem jeździłem cocdziennie do pracy przez parę miesięcy podczas pobytu w usa, po sprowadzeniu stoi cierpliwie już 5 rok, w międzyczasie zacząłem je trochę rozbierać. Naprawy wymaga właściwie tylko wnętrze (californijskie słońce zrobiło swoje), uszczelki też raczej do wymiany, całość chcę polakierować na czerwono, najważniejsze że autko jest kompletne, ma wszystkie listwy i emblematy, rejestrował będę na żółte blachy. Pozdrawiam nowych Kolegów.
 
 

Janusz 
Piccola Ferrari


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 540
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2012-04-11, 19:24   

witaj
mireco napisał/a:
całość chcę polakierować na czerwono,
ale po co? beżowych jest niewiele, a czerwonych setki...
 
 

mireco 

Wiek: 49
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 4
Skąd: Łęczna

Wysłany: 2012-04-13, 21:44   

no cóż, spider zawsze kojarzył mi sie z czerwonym kolorem, jeszcze pomyślę nad zostawieniem beżu.
 
 

Janusz 
Piccola Ferrari


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 540
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2012-04-19, 22:01   

Jak ktoś chce przemalować samochód z duszą, to zawsze pytam go: a czy chciałbyś wstać rano i zobaczyć przy goleniu , że jesteś nagle czarny?
I nie chodzi o to, że jakikolwiek kolor jest brzydszy.
Mój spider był fabrycznie czerwony, ale ja go chciałem zrobić "jeszcze czerwieńszym", coś z ferrari albo inne cudo.
Nie zrobiłem tego, poszedł oryginalny rosso 138, zgodny z nalepką firmową w bagażniku. I cieszę się tym, bo to kolor, który wygląda ciekawie w różnym świetle i pozostawiłem spidera takim, jaki wyszedł z fabryki.
Nie ma nic gorszego dla zabytku jak koncepcje ulepszeń jego kolejnych właścicieli.
To zawsze w daleeeeeeeeekiej perspektywie prowadzi do szrotu.

Fabryka zrobiła, cenne samochody będą tylko w stanie maksymalnie zbliżonym do fabryki.
 
 

jackal 
Jackal


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 1074
Skąd: nowy sacz

Wysłany: 2012-04-20, 08:48   

cóż, czyli muszę z tego wynika myśleć wywiezieniu auta na szrot ;(
_________________
www.andyspiders.pl
 
 
 

MarioUtd 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 180
Skąd: Gdańsk/Trójmiasto

Wysłany: 2012-04-22, 18:59   

Mógłbym wiele na ten temat powiedzieć. Na razie tylko wspomne, ze dzisiaj pewna osoba położyła 45 000 pln na stole, ale auta nie sprzedaliśmy. Niektóre przeróbki sa w cenie a niektóre nie. Czy przystosowanie silnika do benzyny bezolowiowej jest przestępstwem? A co do koloru to czerń obok czerwieni wg mnie ma największe szanse na sprzedaż, więc zmiana koloru w tym przypadku to rzecz, która może mieć uzadnienie.
 
 

andreoz 
Administrator


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 1538
Skąd: Nienadówka

Wysłany: 2012-04-23, 22:14   

Witam
Hmm 45 tys to calkiem duzo pieniedzy!!!!Ogolny bilans: zakup i przerobki by sie zwrocily?
_________________
Pozdro
Andreoz
Fiat 124 Spider/2.0/1981r.
o/______\o
(_)<___>(_)
 
 
 

mireco 

Wiek: 49
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 4
Skąd: Łęczna

Wysłany: 2012-04-24, 22:21   

Witam
Poruszona została kwestia pieniążków za spidera, czy ktoś się orientuje ile mógłbym wziąść za swoje auto? Czasu nie mam zeby się nim zająć,zresztą teraz mam poważne wydatki. W skrócie napiszę że blacha bdb, klapa była skorodowana i już założyłem drugą, drzwi są też lekko zaatakowane ale mam drugie, do roboty tapicerka, uszczelki i lakier, w silniku do wymiany sonda bo kontrolka świeci, i uszczelniacze na zaworach do wymiany, skrzynia płynnie zmienia biegi, nie szarpie, zawieszenie ciche. Ciekaw jestem Waszych opini ile mniej wiecej autko w takim stanie może być warte.
 
 

andreoz 
Administrator


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 1538
Skąd: Nienadówka

Wysłany: 2012-04-24, 23:12   

Witam
Wrzuc fotki to bedzie wiadomo o czym mowa:)
_________________
Pozdro
Andreoz
Fiat 124 Spider/2.0/1981r.
o/______\o
(_)<___>(_)
 
 
 

jackal 
Jackal


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 1074
Skąd: nowy sacz

Wysłany: 2012-04-25, 06:22   

A czy byl przez kogoś robiony remont auta czy tez jak go fabryka wypuściła tak jeździ ? Zabytki czy jak kto woli young timery są albo odnowione albo do odnowienia , nie ma sie co łudzić czy czarowac lata robią swoje , To nie teraźniejszy samochód na sprzedaż co jest dobry stan , tylko ma do roboty rozrzad , bez dokładnych zdjęć ciezko wycenic pojazd :)
_________________
www.andyspiders.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 Fiat Spider Polska

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group  template created by

szpak modified by Andreoz. Copyright Andreoz 2010-2023  

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 24