"> Fiat Spider Polska :: Zobacz temat - Koniec sezonu?:)
 
                                     PORTAL
                                   FORUM
                                ALBUM ZDJĘĆ
                             UŻYTKOWNICY
                          FAQ   BBCode
                       STATYSTYKI
                    DOWNLOAD

 Szukaj • Grupy • Rejestracja • Zaloguj • Chat

Poprzedni temat :: Następny temat
Koniec sezonu?:)
Autor Wiadomość

andreoz 
Administrator


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 1536
Skąd: Nienadówka

Wysłany: 2011-10-19, 16:16   Koniec sezonu?:)

Witam
Jak tam zima za pasem, spidery w ciepłych garażach?:)Może jakieś podsumowanie sezonu zrobimy?:). Przyznam się że w sezonie 2011 zrobiłem jakieś 5 km:)Ale obiecuję sobie że przyszły sezon będzie lepszy:)
_________________
Pozdro
Andreoz
Fiat 124 Spider/2.0/1981r.
o/______\o
(_)<___>(_)
 
 
 

jackal 
Jackal


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 1074
Skąd: nowy sacz

Wysłany: 2011-10-19, 19:18   

Mój sezon nie zakończony w końcu jest Hard Top , ja tu w górach zimy nie widzę a ty trzęsiesz nadkolami już .... czytaj portkami, mój sezon 8 tys. przymierzam zakup pokrowca a tym czasem .... podsumowanie ..... wszystko fajnie ale gdzie spotkanie spiderów.... nikt o tym nie wspominał :( żal trochę ale tak było ale następny sezon może będzie lepszy.....
_________________
www.andyspiders.pl
 
 
 

MarioUtd 


Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 180
Skąd: Gdańsk/Trójmiasto

Wysłany: 2011-10-21, 14:28   

Witam, a u mnie sezon się zaczął. Od wtorku zrobiłem już ze 100 km. Co prawda jest zimno i ogrzewanie nie chodzi ale przynajmniej jest u mnie a nie u tych mechaniorów przeklętych. Obiecałem sobie, że juz nigdy tam więcej żadne moje auto nie trafi! Ja wstawiam w pn samochód do lakierni, a w listopadzie planuję już zimowanie w ciepłym podziemnym garażu (niestety nie da się tam dłubać przy aucie). Brakuje mi spotkań Spiderów ale na szczęście wczoraj udało się mi uczetwniczyć w naszym Trójmiejskim Kruzingu. Założyłem też profil na FB Youngtimers Trójmiasto (seredcznie zapraszam) więc lokalni fani klasyków wiedzą już, że jest jeden Spider w Trójmieście (może jest więcej, ale nikt nie chce się przyznać). Wczoraj stały dwa czarne roadstery obok siebie Nasz Spider 2000 z 80r. i Triumph Spitfire z 78r. z Gdyni. Spider wygladał mocarnie, ale dla niektórych moje auto było Spitfirem po ligtingu.... W końcu udało się wytłumaczyć, że Spitfire to taka brytyjska Syrena Sport, a Fiacik to takie Ferrari 250 Spider California:)
 
 

Elert 


Wiek: 54
Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 88
Skąd: Warszawa/Kraków

Wysłany: 2011-10-21, 18:52   

Mój przejechał 560 km, (Wrocław - Warszawa - Kraków) ale teraz jest już całkowicie rozebrany, i na etapie regeneracji tudzież poszukiwania części. Jak dobrze pójdzie to będzie gotowy na przyszłoroczne wakacje, (tak że niestety rozpoczęcie sezonu 2012 mnie ominie). Pozdrawiam Wszyskich Mariusz
 
 

andreoz 
Administrator


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 1536
Skąd: Nienadówka

Wysłany: 2011-10-25, 22:34   

MarioUtd napisał/a:
Wczoraj stały dwa czarne roadstery obok siebie Nasz Spider 2000 z 80r. i Triumph Spitfire z 78r. z Gdyni. Spider wygladał mocarnie, ale dla niektórych moje auto było Spitfirem po ligtingu....


Witam
Jak miałem jeszcze Forda Capri to zawsze padały hasła stylu ........"Ile ten MUSTANG pojedzie"???:)

jackal napisał/a:
Mój sezon nie zakończony w końcu jest Hard Top , ja tu w górach zimy nie widzę a ty trzęsiesz nadkolami już .... czytaj portkami.....


Aaj tam, aj tam :))Chodzi Ci o to Twoje nadkole czy jak?:)jeszcze nie założone:)muszę znaleźć na drugą stronę:)

jackal napisał/a:
wszystko fajnie ale gdzie spotkanie spiderów.... nikt o tym nie wspominał :( żal trochę ale tak było ale następny sezon może będzie lepszy.....


No może COŚ w końcu skręcimy w przyszłym roku, ten rok dla mojej rodzinki jest wyjątkowy bo pojawił się potomek więc czasowo nie za dobrze stoję:)
_________________
Pozdro
Andreoz
Fiat 124 Spider/2.0/1981r.
o/______\o
(_)<___>(_)
 
 
 

jackal 
Jackal


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 1074
Skąd: nowy sacz

Wysłany: 2011-10-26, 07:39   

Oj tam Oj tam ;) nadkole że nie założone , na wszystko jest czas nie czepiam się , ja odnośnie spotkania spiderów mówiłem poważnie!!!! jest tylko jeden szkopuł , u mnie nie ma problemu z organizacją , piękne trasy , Słowacja nie daleko i Tatry , baza noclegowa i posiłki z pieczeniem Baranka czy Świnki żaden kłopot , ale Kto tu na sam dół przyjedzie ???? trza pomyśleć o centralnym spotkaniu !!! jeśli o mnie chodzi to ja mogę jechać do Maria ale nie wszystkim to może pasować , liczę tu na jakieś opinie i pomysły . Piszcie !!!!
_________________
www.andyspiders.pl
 
 
 

andreoz 
Administrator


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 1536
Skąd: Nienadówka

Wysłany: 2011-10-26, 11:41   

Witam
Mi tam Twoje rejony pasują jak najbardziej:)Ale faktycznie reszta ekipy ma trochę daleeeko:)Jak zaczniemy dyskusję nad spotkaniem już teraz to jak najbardziej wyrobimy się na przyszły rok:)
_________________
Pozdro
Andreoz
Fiat 124 Spider/2.0/1981r.
o/______\o
(_)<___>(_)
 
 
 

jackal 
Jackal


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 1074
Skąd: nowy sacz

Wysłany: 2011-10-26, 11:59   

Jak będziemy tylko razem gaworzyć to nic wiele nie wyjdzie ;)
_________________
www.andyspiders.pl
 
 
 

andreoz 
Administrator


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 1536
Skąd: Nienadówka

Wysłany: 2011-10-26, 22:34   

Eeeee ktoś tam może się kiedyś dołączy:)
_________________
Pozdro
Andreoz
Fiat 124 Spider/2.0/1981r.
o/______\o
(_)<___>(_)
 
 
 

Greg.J 


Wiek: 43
Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 75
Skąd: Zbąszyń / Poznań

Wysłany: 2011-10-27, 18:53   

Ja się dołączę.
Jestem dopiero na etapie rozbierania autka, ale fajnieby było zobaczyć kilka spiderków już zrobionych - conieco możnaby podpatrzyć i wykorzystać w swoim.
Może do czasu ustalenia jakiegoś terminu uda mi się złożyć moje autko, to chętnie bym podjechał.
Wszystko wyjdzie z czasem

Pozdro dla wszystkich
 
 
 

Janusz 
Piccola Ferrari


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 540
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2011-12-01, 00:02   

Jak dla mnie sezon skończony. Spider w garażu bedzie dopieszczany przez zimę.
Co do spotkania- mi tam N.Sącz, St. Sącz, Rytro, Piwniczna bardzo pasują. Kocham Beskid. i dawno tam nie byłem. Najtrudniejsza sprawa to termin. Tu nigdy nic nie wiem z dużym wyprzedzeniem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 Fiat Spider Polska

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group  template created by

szpak modified by Andreoz. Copyright Andreoz 2010-2023  

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 25